O webu

Web o moudrosti dávné ájurvédy ve formě použitelné pro současný život.

Budeme se zabývat vařením, bylinami, přírodní péčí o krásu, dlouhověkostí, životním stylem, ženským zdravím a mnoha dalšími tématy.

O mně

Veronika Šilarová – Damanpreet Kaur

Život je klikatá cesta, po které někdy jdeme dopředu a jindy se cítíme ztraceni. Kundaliní jóga a ájurvéda mi pomáhají nacházet směr a vrátit se na cestu, když zabloudím.

Mobil: 774 837 862
E-mail: veronikasilar(@)gmail.com

Jsem překladatelka a tlumočnice – to mě hodně baví, tam jsem na správném místě. Překládám knihy, tlumočím semináře a výcviky.

Jsem produkční – zvu do České republiky zajímavé ženy a muže, především z oblasti ájurvédy a jógy. Organizační práce mi jde. V této souvislosti se také starám o spolek Akademie Klopoty, z.s., který tyto akce organizuje.

Jsem ájurvédská konzultantka. Ájurvéda mi přišla do života okolo roku 2012 a dává mi smysl. Studovala jsem ji v kurzech v ČR i v Indii. A stále studuji a ájurvéda je větší a větší…

Jsem učitelka kundaliní jógy podle Yogi Bhajana. Jóga je jen jedna a škol je mnoho. Absolvovala jsem i výcvik v hatha józe, avšak kundaliní jóga je cestou mého srdce a tvoří hlavní náplň mé vlastní praxe.

Jsem praktikantka léčitelského umění Sat Nam Rasayan, které mi odhaluje zcela nové obzory či naopak všechny obzory/hranice rozpouští. Sat Nam Rasayan považuji za formu původního a nejstaršího léčení dhjána čikitsa.

Jsem… a chci být… a někdy se daří a někdy se nedaří.

Komentáře jsou vypnuty.